Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sephirot

    tag

    Igen ezt már én is láttam. :) Jó lenne tudni mikor jelenik meg pontosan.
    Kerestem az alcatel megfelelőjét, de nem találtam. Ezt kifejezetten a vodának gyárthatják, vagy fut a gyártó nevén is külön modell?

  • sephirot

    tag

    Még mindig csak hamarosan érkezik. Mikor lehet már megvenni? Valaki nem tud konkrét időpontot? :)

  • sephirot

    tag

    És tényleg! :) Köszi az infót az árlistájukat nem is néztem, de ahhoz képest, hogy azt ígérték az előregisztráltakat értesítik, nem történt semmi. Azért várok még kicsit hátha lesz vmi e-mail vagy valami. Azt hiszem be fogok ruházni egyre. Mondjuk azt nem értem, hogy színes hátlapokkal miért kerül annyival többe.

  • sephirot

    tag

    Az elején még igen. Most már nem. :)
    Mobilaréna teszt vajon várható mostanában? :)

    [ Szerkesztve ]

  • sephirot

    tag

    Én is már csak a vodafone hívását várom, hogy rendelhessem meg. :)
    Kíváncsi leszek lesznek-e hozzá főzött romok, esetleg ICS. :)
    Egy mobilaréna tesztnek nagyon örülnék.

  • sephirot

    tag

    Én azt hallottam hiába rakok nagyobb akksit a készülékbe, mert az android nem fogja tudni kihasználni. Lásd motorola defy+ nagyobb akksijához a főzött romoknál külön battery hack volt.
    Egyébként ha minden jól megy jövő héten érkezik nekem is a készülék. Utána többet tudok mondani majd róla ha valakit érdekel. :)

    [ Szerkesztve ]

  • sephirot

    tag

    LG kamerát próbáltad már? Azzal általában jobb minőségű képeket lehet készíteni.

  • sephirot

    tag

    Bocsánat a késő válaszért. Mint azt előttem is írták kapható már a készülék. Nekem készülékfrissítésben érkezik, azért írtam, hogy rendelem. (Online kedvezmény+köszönet program)

  • sephirot

    tag

    Esetleg próbáld meg még bekapcsolni a beállításokban a kézremegés funkciót. Ha nem remeg nagyon a kezed, akkor talán már elsőre is tudsz képet készíteni. Figyeli, hogy mennyire mozog a készülék és csak akkor lő képet ha éppen nem mozgatod annyira, hogy homály legyen. Nekem az is sokat segített. :)

  • sephirot

    tag

    Sajnos igazad van, de esetleg egy olyat megpróbálhatnál, hogy kikapcsolod rendesen a telefont, majd utána a bekapcs és hangerő fel gombokkal belépsz a recoverybe. XDA-n ezt is írták, hogy egyeseknek így már működik. Egyébként nagyon nem értem a dolgot, mivel nekem teljesen jól működik. Ezekszerint nem egyformák a készülékek?

  • sephirot

    tag

    Pedig úgy van ahogy mondod. Én rootoltam is, sőt a link2sd-hez a másodlakos partíciót is a recoveryben készítettem el. Nem tudom mi lehet, hogy egyes embereknél nem működik.

  • sephirot

    tag

    Az új recovery megoldás csak azoknak van akiknek már megérkezett a frissítés.

  • sephirot

    tag

    válasz qltsar #219 üzenetére

    Jééé. A 845-ös topik után itt láthatunk újra. :)
    Csak nem minimal editiont készítenél a telóra? :)

  • sephirot

    tag

    válasz Bóti #2158 üzenetére

    Samsung galaxy y-ban ugyanez a broadcom van. Xda-n van valahol egy topic ahol kérték a broadcomtól a drivereket ééés. Meg is kapták. Egyszóval driverek vannak.

  • sephirot

    tag

    válasz Bóti #2168 üzenetére

    Igen ez az. De látom nincs sok mozgolódás. Pedig egy cm7-nek már nagyon tudnék örülni.

  • sephirot

    tag

    Jön a Smart III :-) Sokkal jobb szerintem nem lesz.

    http://www.androidcentral.com/vodafone-smart-iii-new-own-branded-budget-offering

  • sephirot

    tag

    válasz Emberkeman81 #3303 üzenetére

    Valami hasonlót sikerült egy éve nekem is elkövetnem. Nekem is csak zöld robotig jutott el. Vodafone szervíz sem tudott mit kezdeni vele, így voda cserélte a készüléket egy újra.

Új hozzászólás Aktív témák