Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beach head

    senior tag

    válasz Submarine #4285 üzenetére

    Mindenképp rootolni kell és eltávolítani minden 3. féltől származó appot róla. Tehát twittertől, youtubtól kezdve a vodafonos appokig. Azokat az appokat is beleértve amit később esetleg használnál (youtube, gmail pl), mert a kiadott update után mindent alapértelmezetten az sd-re telepít. Ha nem így teszel annyi hely sem marad a kis szaroson, hogy a google play szolgáltatások frissülni tudjon. Nekem jelenleg 10 app van fent a telefonon amit én raktam fel ( csak youtubeozásra használom,emellett gmail, mxplayer, opera mini, total commander, osm tubemate a nagyobb alkalmazásaim) és így is csak 65 mega szabad helyem van. Aminél már ha ebből már csak 30-25 mega marad már sír a szája hogy kevés a hely. A 65mega szabad hely mellett a google play szolgáltatásokat (60 mega hely kell a rohadéknak) nem is tudja frissíteni mivel akkora a mérete, ezt csak úgy tudom megoldani, hogy eltávolítom majd újratelepítem ha kijön rá egy frissítés (ezért kell a link2sd). Ja és én még az indító, leállító animációkat és hangokat is kitöröltem, hogy még egy két megabájtnyival több hely maradjon a telón. Hiába az a kb 170 mega már édes kevés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák