Új hozzászólás Aktív témák

  • b14

    senior tag

    Üdv, mesterek!

    Nemtudom, hogy ez-e a reklám helye, de azért próbálkozok:
    Elkezdtem írni 1 játékot: World of Hundred Cities (WHC) néven. Először azt hittem, hogy MMORPG lesz, utána jutott eszembe, hogy én MMO strategy-t akarok írni.
    Egy körvonalas elképzelésem van eddig a játékról, mindenkinek van egy-egy városa, azt kell irányítania, mint polgármester/miniszter. A játék, ha mindenki beleegyezik, a középkorban játszódik és mivel MMO, minden, amit elvégzel, mentődik, ha kilépsz és visszajössz pl. 1 nap múlva ugyanakkor, akkor pl. 24 kör eltelt és onnan folytatódik, ezalatt elérhetett 1 hadsereged egy másik városba és ott nyerhetett, vagy veszthetett. Amint azt sejtetni próbáltam, a játék round-based, pl. 1 óra -> 1 kör.
    Kb. ennyit magáról a játékról, az lehet még fontos, hogy nem csak csata van, hanem diplomácia, stb. is, neked kell egy az egyben irányítani a várost.
    A grafika részét eléggé ''butának'' gondoltam, tehát nem 1 ide-oda kattintgatós, hadseregküldős játékra gondoltam, hanem a legnagyobb része ''fejben'' játszódik le.

    Most pedig arról, ami készen van, nehogy azt higyjék az emberek, hogy komolytalan volnék: a szerver részének a motorja készen áll, ez kb. annyit takar, hogy a szerver képes több klienssel kommunikálni egyszerre, kliens disconnect-kor / kliens ''elvesztésekor'' a slot felszabadul, újra használható lesz, a klienssel egy szerver felé irányuló kéréssel a szerver által a mysql adatbázisban lévő adatokat ki lehet nyerni, persze csak azokat, amelyeket a szerver kiad.

    További információkért: kisbes@gmail.com e-mail
    és donatello.18@hotmail.com msn messenger account.
    További elérhetőségekért, feature-ökért itt lehet érdeklődni.

    ''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

Új hozzászólás Aktív témák