Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golden9

    addikt

    válasz bepken #16073 üzenetére

    :R :R :R

    A The Thirst of Hearts-ról lekéstem, majd a következő szórásból beszerzem.

    Ha a DLH-s kódbeszerzés másnak is problémát okozz, akkor itt egy megoldás:

    Használt böngészők: Google Chrome, amivel nem mentem semmire. Firefox és Opera.

    Belépéshez, az adatok beírása után az egérrel el kell húzni a piros nyilat jobbra. Ha nem mozdul, nem kell feladni, nekem mindhárom böngészőben be volt ragadva. Volt hogy harmadikra, volt hogy harmincötödikre sikerült elhúzni. :))
    Belépés után, a játék megszerzéséhez az alatta lévő gombbal lájkolni kell egy Facebook oldalt. Google Chrome-al én hiába csináltam akár hányszor, nem történt semmi. Firefox-al és Operával lájkolás után megjelenik egy új gomb a játék alatt, amitől felugrik egy kis ablak. Ha minden rendben akkor az ablakban fekete hátér előtt több színes kockának kell látszódnia, egy felirattal, hogy milyen színűre kell kattintani a kódkérő gomb előhívásához. Ha nem ezt látod, akkor töltsd be az oldalt újra és újra, amíg nem jönnek be a színes kockák. Ha rákattintasz a kockára és nem jelenik meg a kódkérő gomb, ismételgesd az újratöltést amíg a DLH úgy nem dönt, hogy most már elég a szívatásodból. :) A Septerra Core-t nekem huszonhatodikra adta oda.

    Jó türelmet a vadászathoz. :D

    Még egy kis DLH 2016-ból.

    [ Szerkesztve ]

    [ Szeretkezve ]

Új hozzászólás Aktív témák