Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Vigneau #4180 üzenetére

    Az 580 üzemideje alapján tippre azt mondanám, van Optimus, legalábbis az 5h üzemidő 660al elég érdekes lenne. Alapvetően, ha kibékülsz a felbontással, nem rossz gép..de lehet emiatt gyengébb VGA és erősebb CPU is beleférne..persze az is lehet opció, hogy offolja az ember az asztalit és az erős VGAval szerelt laptopot kirakja nagyobb kijelzőre, mikor igény/lehetőség van rá.

    Részemről még mindig agyalok a múltkori Rock T770 gépen, de már nem csere (túl jó procit fogtam ki, ez most már marad..), mert hiányozna a berhelhetőség, szóval asztali tuti így marad, úgyis bővítési terveim voltak..kell a legozás ;p

    radi8tor1
    Bakker..a felét épphogy elértem a 7950OCval..derék a skálázódás. Mondjuk más kérdés, hová kellhet ennyi póver, de gondolom nem okoz gondot elviselni, hogy minden atombrutálmaxon is vajsimán fut :)
    A tápod valóban masszív darab, jó választás..én anno ProM600 Goldra pályáztam, de végül "csak" a Bronze verzió lett, de így sem panaszkodok..~500W terhelés mellett sem hallom a hangját, az a pár % hatásfok emiatt nem is érdekel..5 év garival nagyon jó vétel volt. Amíg nem őrülök meg (CF/SLI), addig biztosan kiszolgál, bőven..

    Akkor úgy néz ki, "sajnos" neked kell használnod..szegény Te :)

    föccer
    Ha létezik is, biztosan alulméretezett radiátorral és hangos üzemmel..ilyen szinten az építés sokkal kifizetődőbb..minden tekintetben.
    Vigyorgás így is van, szerk. időn túl javíthatom a helyesírási hibáim, óje :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák