Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindkilla

    tag

    Sziasztok!

    Néhány évente elhasználok 1-2 vezetékes fülest, és sajnos a legutóbbi elhalálozása után megint aktuálissá vált a vásárlás előtti kutatómunka.
    Aztán valahogyan a vezeték nélküli fülesekre terelődött a fókusz, és meglepődve konstatáltam, hogy itt akkora a választék, hogy nehéz lekövetni.

    Lényeg a lényeg, nem is tudtam dönteni, hogy bedugós vagy csak "beakasztós" lenne a jobb választás, ezért rendeltem mind a két fajtából egyet-egyet, azzal a szándékkal, hogy amelyik kevésbé szimpatikus, azon rövid úton tovább is adok.

    A két befutó a Tronsmart Spunky Beat és a Tronsmart Onyx Ace lett. Teljesen rendben van mind a két füles, a Spunky sportolásra tökéletes lesz, kerek mélyek, kicsit életlen magas, összességében kellően valósághű hangkép. Az Onyx valamivel hangosabb, viszont ez a hang kevésbé van egyben, de ez lehet, hogy csak a beakasztós mivoltának a hozadéka. Konferenciahívásokra, autóba, sétálós zenehallgatásra tökéletes.

    Meg is tartom majdnem mind a kettőt, egyedül az Onyx színével nem vagyok kibékülve, azt feketére cserélem.

    Ugyanitt fehér Tronsmart Onyx Ace eladó! :)

Új hozzászólás Aktív témák