Új hozzászólás Aktív témák

  • bombibmw

    veterán

    Sziasztok!
    Megérkezett a TWS1 Pro is.

    Egy kis Sonic, E12 Ultra, TWS1 Pro összevetés következik, nem egy profi, inkább egy hétköznapi zeneszerető egyén újjaiból.
    Alapvetően szeretem a sok basszust, ha zenéről van szó, mivel elektronikus, R&B és modern zenéket hallgatok.
    Elsőnek a Sonic érkezett meg hozzám.
    Nagyon örültem, mert a boxból kivéve azt a hangot kaptam, amit vártam, de kicsit fátyolosan és iszonyat basszus orientáltan.
    Azt gondoltam, ez a bejáratással javulni fog és előjönnek majd a szépen csilingelő magasak is, de kb. 20 óra után se történt ez meg.
    Alapvetően nincs vele gondom, de nem szeretek EQ-t használni és ennél a cuccnál sajnos muszáj.
    A fizikai minőséggel nincsen gondom amúgy és tetszik a kinézet is.
    A kapcsolódás gyors és stabil, több falon keresztül is, jól néz ki és bitang sokáig bírja egy feltöltéssel.
    Ami viszont gond számomra, az a hangerő.
    Otthonra megfelelő lehet, de szabadban már kívánná az ember a nagyobb hangerőt.

    Másodiknak a Saját E12 Ultra jött.
    Boxból kivéve azonnal megütött, hogy mennyire jól néz ki.
    Minőségi cucc, bár ezt a töltőbox nem erősíti meg fényes fekete kinézetével.
    Elsőre nem nagyon tetszett a hangja, de türelmesen bejáratva végül megjött az eredmény.
    Alapvetően V karakter, sok basszussal, de hallgatjatóan zenél, nem előtérbe helyezve a brummogást.
    A magasak is szépen előjöttek.
    A kapcsolódás azonnal történik.
    Iszonyat kényelmes.
    A három közül ezt mondanám a legkényelmesebbnek.
    Ez nem lóg ki a fülből, edzésnél nem zavaró, stabilan megmarad, ahol van.
    Üzemidő itt is nagyon jó.

    És ma érkezett a TWS1 Pro.
    Nagy reményekkel vártam, mert sok jót olvastam róla.
    Külsőre nálam telitalálat az egyszerű, letisztult, gumírozott bevonatú kinézetével.
    A cucc nagyon könnyű.
    Egyébként a Sabbat a legnehezebb, aztán a Sonic, majd a Pro.
    Azonnal kapcsolódik és azután atomstabil több falon keresztül is.
    Nagyon kényelmes, de kiáll a fülből.
    Ebben a kategóriában nekem a Sabbat után a második.
    Mint említettem, én alapvetően a basszusorientált hangképet szeretem, de ennél a fülesnél ez nem így van.
    Van viszont gyönyörű, kristálytiszta kiegyenlített hangkép, amiben egyik frekvenciasáv se nyomja el a másikat.
    Nincsen bass boost, de jelen vannak a zenében az alsóbb frekvenciák, amik nem brummognak, csak egyszerűen kiegészítik a közép és magas tartományt.
    Egyértelműen ennek a fülesnek tetszik legjobban a hangképe, amin én magam is meglepődtem.
    Hangerő nagyon rendben van.
    A Sabbat egy kicsit hangosabb, de a Pro-nál is van bőven elég.
    Ha sorrendet kéne felállítani, akkor nálam mindenképpen a TWS1 Pro az első, második az E12 Ultra egy kicsit lemaradva, a harmadik pedig a Sonic sokkal lemaradva.
    Talán ennyi lenne.
    Bocs, ha hosszú lett!😊

Új hozzászólás Aktív témák