Új hozzászólás Aktív témák

  • imike79

    tag

    Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni Haylou GT1 Plus párosítással kapcsolatban.Ez az első ilyen típusú fülesem,és nem tudom,hogy így kell-e működnie,nem jó a füles, vagy én rontottam el valamit.
    Először is, a telefonhoz tudtam ugyan párosítani a jobb oldali fülest,ami után automatikusan hozzáadta a bal oldalit is.Látszik is mindkettő,viszont azt írja, hogy "kivéve telefon", és nem is tudom használni telefonálás közben.
    A telefon fejlesztői menüjében a "Bluetooth hang-csatornamód" alatt csak a monó hang van engedélyezve.Ezt megnéztem egy másik,"hagyományos" Bluetooth fülessel is, és a sztereó mód ott engedélyezve volt.
    Valamint a hangerőszabályzás sem az igazi... Körülbelül a csúszka első harmadát tudom csak használni, ott már max hangerő van.Több lejátszót,és a Youtube-ot is próbáltam.
    A Factory reset-et megcsináltam,elvileg,párszor,de nem segített. Valamint másik telefonnal kipróbálva is ugyanezt csinálta.
    Elnézést, hogy kicsit hosszú lett.
    Nagyon szépen köszönök minden tanácsot előre is, ha esetleg másnak is vannak,voltak ilyen tapasztalatai.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák