Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarabeus

    tag

    válasz vond #1883 üzenetére

    Szuper, nekem úton van a Spunky Beat Ali official storeból 8000 forintért.. DPD PL volt írva termék oldalra, de most már DHL-PL trackinget kaptam, igaz még nem él. Most próbáltam visszakeresni ezt az Edifier linket, de nem találom. Nekem a hangerő igencsak fontos, mondjuk az sem baj ha 100%on kell járatni, de persze az Edifier 70%a jóval akku kímélőbb lenne.

    Ugye én még 25.82 USDért vettem, azóta felment 29.99re, ráadásul ugyanúgy a lengyel raktárból CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING hozná, ami nekem elég kínai.

    Remélem jó lesz ez a Tronsmart is a basszus orientált Trap zenéhez, csak ha jóval olcsóbban én is megtudtam venni az Edifiert, ami rááadásul még jobb is, na az lett volna az igazi.. :)

    Szerk: megvan a link, de ahogy látam az kb. aznap el is ment, most 25 USDbe kerül, tehát pariba van árban a Spunkyval.

    @vond: Látom, köszi. Gratula hozzá, hogy eltudtad csípni annyiért. :)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Új hozzászólás Aktív témák