Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    válasz F.csaba #9644 üzenetére

    Nem a "tömegmédiahisztériának" vagyok a része, hanem van agyam, és használom is. Gondolkodj el, hogy miket beszélsz, azután olvass utána az iszlám alapelveinek, és esetleg, mondom esetleg akkor tehetsz úgy, mint hogyha értenél a témához.

    Hogy milyen módon bújnak a zsidók a kereszténység mögé, azt soha nem fogom megérteni. Én nem cionista vagyok, csak gyűlölöm a rasszizmust és az előítéletességet, odaát Palesztinában pedig mindennek a melegágya van. Arra, hogy nem tudok érdemben reagálni, válaszul elég ha megkérlek, hogy olvasd el, melyikünk érvelt többet, és melyikünk nem reagált a másik állításaira. Őszintén. Te megpróbáltál válaszok és intelligens vitatkozás helyett engem megtámadni, cionistának neveztél, és kitértél bárminemű gondolkodás elől, ahogy az jellemző az elvakult hívőknél (sajnos). Az előbb pedig lezsidóztál valakit, mert eltér a véleménye a tiedtől. Megjelölted magadnak az ellenséget, és nem ereszted, meg sem hallgatod más véleményét, inkább demagóg módon ignorálod, és megtámadod a vitapartnert - sokszor láttam már ilyet, nem is vártam mást.

    Egy dologban igazad van, ez már nem vallási kérdés, inkább flame war. Ha gondolod, folytathatjuk privátban.

    A moderátoroktól elnézést kérek, ezentúl hanyagolom a topicot.

    üdv,
    kanczy

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Új hozzászólás Aktív témák