Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz Dalai Láma #8124 üzenetére

    "Emberi lény nincs bűn nélkül."
    de, van. rengeteg. a legtobb ember bun nelkuli. a legtobb ember normalis es az eletet a kozossegben egeszseges megkozelitessel eli le, az altalanos es elfogadhato normaknak megfeleloen. igy en is meg masok is itt ahogy kijelentettek nem bunosok semmiben.

    "Sajnos azzal ,hogy lehazugozol, nem tudok mit kezdeni."
    azt irtam hazugsag amit irsz. fenntartom.
    segitek megerteni ugy, hogy kifejtem miert vagy pedofil, jo? gondoltal mar kiskoru puncira, ugye? nem? miert, nem voltal ovodas? es iskolas korodban nem is almodtal soha, ugye? igen!? aha, szoval pedofil vagy! a nagy kulonbseg hogy en ezt nem gondolom komolyan te meg kajakbol nyomod itt a serteseket. ha az ilyen utszeli okoskodas raadasul vallasi kontosbe van csomagolva meg alavalobb.

    de, akarod hogy kifejtsek meg mas dolgokat hogy miert te vagy a vilag legszornyubb szegyene? ez lenne a celja itt a beszelgetesnek hogy egymast sertegessuk alpari logika vagy a vallas moge bujva?

    jo lenne ha abbahagynad a generalis ragalmaidat. nem tudom mennyiben fogod fel, de ez egyszeruen disznosag ahogy itt altalanosan ledegradalsz es sertegetsz. az altalanos kijelentes kopenye meg nem bujtat el. nem erdekel hogy te mindenkit bunozonek tartasz. en nem vagyok az.

    "Esetleg erről az okról is írhatnál."
    tisztellek, kedvellek, figyelek arra amit irsz, de ez nem jogosit fel arra hogy barmifele ragalommal illethess engem es masokat (sot). engem itt sertegetni csak jjanosnak van joga.
    tessek, irtam. te vagy az ok. te vagy a trauma.

    [ Szerkesztve ]

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák