Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz JJános #7860 üzenetére

    Én nem tudok róla, hogy megbánta-e a tanait. Azt viszont tudom, hogy leírta a megfigyeléseit, és hogy ezek a megfigyelések mire engednek következtetni.

    Az is igaz, hogy ezért rászállt a fél világ, bolondnak nevezték, és tudományos körökben is komolytalannak tartották. Ő maga nem is propagálta az elméletét, a munkájának szentelte az idejét, a habverést meghagyta másoknak. Nem tudok róla, hogy megbánta volna a megfigyeléseit és a következtetéseit.

    Az idők próbáját kiállta, az ő elmélete a legszilárdabb lábakon álló tudományos elmélet a fajok és az ember eredetéről. És akkor még nem is sejtette, hogy lesz egy genetika nevű tudományág, ami megmagyarázza ezeknek a változásoknak az okát is.

    Jót szólóztam vele, tényleg érdekeseket és okosakat ír, de ettől még nem feltétlen értek vele egyet számos dologban. De mint írtam, ezt nem tartom bajnak. Sokan vagyunk, és sokan sokféleképp gondoljuk.
    (és tudom-tudom, te gondolod jól, mert neked Isten mutatta a helyes irányt, míg sok másik embert a Sátán eltérített erről az útról, és mi mind tévúton járunk - csak azért írtam le ,hogy neked már ne kelljen ;) )

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák