Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz kymco #3890 üzenetére

    Nem vagy elég nyugodt, és nem érzelmektől mentesen vitázol sajnos.:(

    Pedig ez elég fontos lenne. De ha nem megy akkor hagyjuk. Te állítottál valamit a zsidókról, mégpedig egynesen azt hogy az Isten akiben ők hisznek az nem a Bibliai Isten. Ez eléggé brutális vád a zsidókra nézve, majd azt mondtad hogy ezt te a Biblia alapján mondod.
    Amikor valaki azt mondja hogy tudomása szerint ilyen nincs a Bibliában akkor nem az a válasz hogy ő érveljen és mutassa be hogy hol nincs, hanem neked kellett volna bemutatnod és alátámasztani hogy márpedig itt és itt ezt írják ebből pedig ez és ez következik. De te ezt nem fogadod el, helyette azt mondod hogy én kerülöm az érveket.:(

    Egyébként pedig indulatodban csúsztatásokhoz is fordulsz, ami nem túl erényes. Olvass vissza hogy milyen vonatkozásban merült fel Jézus ábrázolása. Pusztán egy példa volt, semmi állítás nem fűződött hozzá, pusztán egy mellékes megjegyzés volt, csak ti belekötöttetek, és most rágalmazol és úgy csúsztatsz mintha valami súlyos hülyeséget állítottam volna azzal a példával.:(

    Hagyjuk szerintem ezt. Persze engem érzelmileg nem érint a dolog, de azért próbálok reagálni az érzelmi támadásokra is. Én készséggel és szívesen folytatom a témát, mindenféle negatív érzelmek nélkül, akár veled, akár bárkivel.

    Üdv.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák