Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyok2

    aktív tag

    válasz Elemental #20162 üzenetére

    Az én kapcsolatom a vallással eléggé rendhagyó. Egyrészről teljes mértékig betartom, de nem azért, mert "mélyen" vallásos vagyok, hanem, mert ilyen a jellemem. Másrészről viszont egyáltalán nem, mert nagyon nem szerettem templomba járni, semmi olyat nem mondtak, tettek, ami jelentett volna bármit is, mondhatni dögunalom volt, de keresztszüleim miatt eljártam, nem mert követelték, hanem ők komolya(bba)n veszik és miattuk. Többnyire inkább ásítoztam, mert 8-kor kezdődött. Az éneklés végül is tetszett, mint esemény, ami viszont tényleg tetszett, a kézfogással köszönteni egymást. Viszont abbahagytam, valamikor 13-14 éve. Mondjuk más is közrejátszott benne (kicsit felfordult az életem). Amit nem tartok be, az a "megdobnak kővel...", akkor én sziklával dobok vissza, de meg tudok bocsátani érte, úgyhogy nem a bosszú irányít. A Bibliát sem olvastam el, elkezdtem az Ószövetséget, de nekem egy idő után (hamar) követhetetlen, sokkal felületesebben olvasok, mintsem megjegyezzem a sok nevet, időt. Egyszer el akarom rendesen olvasni, mert érdekel, de az odébb van.
    Szóval így.

    Tiszta Windows rendes ház

Új hozzászólás Aktív témák