Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    válasz llll #18985 üzenetére

    ...és akkor folytatnám még 1 kicsit a blogomat:) :
    anno a kiindulási alapom nekem is vmi olyasmi volt, hogy ennyi véletlen nincs
    nem lehet
    aztán vhol menet közben ezen az alapkövön sikerült változtatni olyan formában, hogy ha jobban megnézem, akkor nincs is itt olyan sok véletlen, mint addig gondoltam
    persze azért vannak, csak sokkal-sokkal kevesebb
    úgy értem majdhogynem elég az az egyetlen egy feltétel, hogy pont ilyen messze van a föld a naptól, amilyenre
    (egyébkét ez a "pont ilyen" is azért eleve elég tág tartományt jelent
    hiszen nyáron elég sokkal közelebb vagyunk mint télen és mégis túléljük mindkettőt
    ...tehát mondjuk a naphoz kicsivel közelebb, vagy attól távolabb max nem laknánk be az egész bolygót, mint most
    de arról azért szó sincs, hogy akkor "rögtön teljesen kipusztulnánk")
    és minden más szinte már törvényszerűen is következhetne ebből az 1 véletlenből

    Soha többet DPD!

  • pocokxx

    Közösségépítő

    válasz llll #18985 üzenetére

    Ez mind szép és jó, a "legszebb" azonban mégis az, hogy egy vállrándítással elintézhetjük az egészet... Ugyanis a tudomány éppen azt bizonyítja, hogy mennyire "pengeélen" táncol a föld, ami a körülményeket illeti... Ha olyan nagyfokú lenne az alkalmazkodóképesség, mint, ahogy állítod, akkor bizonyíthatóan lenne ÉLET más bolygókon is. De nem ez a helyzet... (Mielőtt válaszolnál fontos, hogy tudd: Nem szeretnék ufokról vitatkozni...)

    "Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Új hozzászólás Aktív témák