Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz Noddy #10894 üzenetére

    a tao nem buzdit senkit semmire.

    "Én a hitedet ítélem el nem tégedet....nem vagy eléggé megértő."
    elojottel a tenyekkel alatamaszthatatlan ragalmaddal hogy a hitem felrevezetett engem, aztan mint valami onjelolt lokalis forumisten kinyilatkoztatod hogy eliteled a taoizmust. miert nem inkabb a vizen probalsz meg jarkalni kicsit? az kicsit trukkosebb, ugye? ha tinedzser lennek akkor most azt irnam hogy lol.

    en valaszul felhivtam a figyelmedet hogy vannak a keresztenyek kozott olyanok akik nem korlatoltak es ellensegesek, es nem itelkeznek, es irtam peldanak a konyvem irojarol. gondoltam hatha megfordul a fejedben hogy talan nem te vagy a legtevedhetetlenebb kereszteny kerek-e vilagon. hatha valaki esetleg okosabb, tajekozottabb nalad a keresztenyi gondolkodasban akirol peldat lehetne venni.

    ennel megertobb nem tudok lenni es nem is lenne helyes. igy is szupermegerto vagyok ezekkel a hulyesegekkel szemben.

    van egy javaslatom. szerintem mindenki maradjon annal hogy a sajat vallasarol, szemelyerol es dolgairol itelkezik, jo? ha benned megis feszul a nagy itelkezes kinyilatkoztatasi va'gy a taoizmusrol, akkor esetleg beszelgess az isteneddel errol vagy a kereszteny kartarsaiddal, de ne ide szord ki ezeket. cserebe en se itelem el a hitedet a taoizmus neveben. szerinted milyen otlet?

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák