Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Sziasztok. Ma hívtak valami számomra új pesti számról a UPC/VODÁSOK, hogy lenne ez a Vodafone TV és váltanék-e rá? Jelenleg nagyon sokat fizetek 9499Ft / Vodafone Home 500 Premium (TV + Internet + Telefon) (nem is értem hogy itt sokan hogy fizetnek 6-7e Ft-ot pl. csomag olcsón.
    Most ehelyett lenne ez az új VTV, de már 10e (9999).
    Ja és van Red csomagom is (bár most ehhez csak a mobilos vonalon van 2e Ft kedvezmény). A mostani vezetékes hűségidőm majd csak szeptemberben jár le (09.25.) és akkor már ők ezt nem ennyiért adnák (milyen kis jövőbe látok hmm). Mondjuk felfelé mindig lehet menni. Ja meg állítólag ez fokozatosan cserélve lesz, mármint a régi boxok a VTV-re.
    Meg azt is eltudom képzelni, hogy jönnek a jobb csomagok és most megpróbálják a drágábbat rásózni az emberre.
    Jelenleg egy upc mediabox HD / 179 csatornát talált a keresés. / (undormány, sötétben alig használható távirányítóval) és a fehér ConnetBox van beüzemelve. A modem mögé meg egy Xiaomi Router van kötve (3G elnevezésű, gigabit portokkal, wifin és kábelen is megvan a sebesség).
    Kérdéseim:
    1. hogy tudott más ilyen alacsony havidíjat összehozni?
    2. elég-e egy CAT5e kábel a modemből ehhez a VTV boxhoz? (nem egy helyiségben van a modem és a tv)
    3. ha én nekiszalajtom a letöltést maxon, akkor menni fog-e rendesen a tv adás?
    4. mennyire stabil az adás ezen az android alapú kütyün?
    5. letudom tiltani a filmtárat a felületen?
    6. ha váltok akkor itt már VTV app lesz pl. táblagépen és mobilon?
    7. most akkor a távirányító melyik fajta van hozzá? Amin megy a Youtube gomb?
    A lakásban csak 1 TV megy, ami HD Ready (szülők nézik, engem nem érdekel a tv, viszont utána meg nem akarom, hogy feszt bosszankodjanak hogy milyen rossz lett váltás), viszont mellette használnak mind a ketten táblagépet is.

    Igen csak sok a kérdésem, elnézést érte. A keresőbe beütöttem a VTV-t és azon bejegyzéseket olvastam illetve amik hozzá kapcsolódtak (előzmény ystb.) De ennek ellenére is ennyi kérdésem lett :B

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák