Új hozzászólás Aktív témák

  • Jenne

    senior tag

    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni aki érti a vodát?
    Egy hónappal ezelőtt amikor az akkori számlámat befizettem (online), akkor nem tudtam kilépni a fiókomból. A lentebb bemásolt üzenetet kapom azóta is, mert már egy hónapja be vagyok lépve a fiókomba. Chrome böngészőből léptem be ... de a FF-ból be sem tudok lépni, itt már a jelszó megadásnál megáll a folyamat. Chrome böngészőből meg be vagyok lépve ....és ki sem tudok lépni. Mit lehet ezzel kezdenem?
    Ezt az üzenetet dobja fel a voda amikor ki akarok lépni a fiókomból, amikor a Kijelentkezésre kattintok.
    (I){"reason":"Failed to identify session by session_id query parameter or by session_id cookie.","error_description":"The provided id token (or access token) or session state are invalid or were issued to another client.","error":"invalid_grant_and_session"}(/I)
    Többször is beszéltem az ügyfélszolgálattal, technikai segítséget kérve, azt mondták ez megoldódik majd néhány órán belül. Azóta eltelt egy hónap és ugyan ott vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Új hozzászólás Aktív témák