Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz zolka95 #4831 üzenetére

    1. -

    2. Jon Snow-val volt nagyon jó kapcsolatban. Felderítők parancsnoka volt. Ő vele megy el Jon a Falra. Első évad ha jól rémlik. (meg is hal)

    3. Miután Winterfell-t lerombolják Ramsay-ék szétválasztja Brantől a mester Rickont és valahova elküldte. passz hol lehet.

    4. Cersei lánya Dorne-ban van.

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

  • brumi1024

    veterán

    válasz zolka95 #4831 üzenetére

    SPOILER

    1. Szerintem csak a könyvben derül ki, még a sorozat eseményei előtt hal meg, de tudomásom szerint nincs konkrétan megmondva, hogy ki ölte meg. Bővebb infó itt. Volt még egy bátyja is amúgy, Brandon Stark, de ő is halott.

    2. First Ranger az Éjjeli Őrségben, még az elején szerepel, amikor is elmegy északra és nem tér vissza. Vannak teóriák, de nem sokat tudni róla.

    3. Rickon Oshával van és különváltak Brantől.

    4. Valójában nincs közös gyerekük :DDD Myrcella egyébként Dorne-ban van, pont egy nemrégi epizódban volt róla szó.

    /SPOILER

    [ Szerkesztve ]

  • genndy

    addikt

    válasz zolka95 #4831 üzenetére

    1. Igen, már halott volt. A sorozat elején Robert rögtön megy a sírjához a Stark kriptába, ahogy megérkezik Deresbe. El akarta venni a lányt, aztán Rhaegar Targaryen elrabolta, Robert utánament, de a lány meghalt (már nem emlékszem hogyan). Lényegében Robert lázadása az elrablása miatt tört ki.
    2. Első évad első vagy második évadában még benne volt, ő vitte Jont a falra. Ő az Első Felderítő. Kicsit később kilovagolt, és eltűnt, azóta nem hallottunk róla.
    3. Egy toronyban Oshával (a vadnővel) különváltak Branéktól, nem lehet tudni mi van velük.
    4. Myrcella. Tyrion elküldte Dorne-ba (ezért is gyűlöli Cersei, sok más között) egyfajta biztosítékként, de még nincs eladósorban. Egy-két résszel ezelőtt Cersei kérdezgette is Oberynt hogy mi van vele, jól van-e, nagyon félti. Egyébként ő ugyanúgy Cersei és Jaime lánya mint a másik két gyerek (mert szőke).

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

  • vimes

    senior tag

    válasz zolka95 #4831 üzenetére

    A harmadik kérdésre a válasz, h Rickont hova vitték: Osha és Rickon a harmadik évad végén az Umberekhez indultak el, hogy ott Rickon biztonságba kerüljön. Azóta semmi sincs róluk a negyedik évadban, ezzel kapcsolatban én is írtam már hsz.-t korábban.

    Ez fel is vet bennem egy másik kérdést: Most akkor tényleg mi van az Umberekkel/Rickonékkal?? Ugyanis a mai részben Lord Bolton megemlíti, hogy egész észak az övé. Az Umberek kastélye is északon van (gondolom), hiszen Ned Stark/Robb Stark zálóhordozói. De arról a sorozatban semmi említés nincs (a könyvből meg eddig csak az elsőt olvastam, ott nem tudom, hogy van-e), hogy akkor most az Umberek földjét is megszerezték-e. Pedig fontos lenne, mert ha Rickonék oda mentek, és legigázták őket Boltonék, akkor az ő túszuknak/halottnak kell lennie. Ez pedig szerintem egyáltalán nem egy olyan esemény, ami felett így szemet lehetne hunyni, hogy egyszerűen csak kivágjuk a történetből, még ha többet nem szerepel a történetben, akkor is.

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák