Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz k-adi #21673 üzenetére

    Én írtam már korábban, hogy a legvalószínűbb, hogy éhen halt, eltévedt, elsüllyedt. A második legvalószínűbb pedig, hogy Essos-nál kötött ki.Ott pedig már járt, csak nem a legkeletibb részén.
    Ha felételezzük, hogy ő egy halhatatlan isten nindzsa, akkor az elsőre az esély lecsökken -123%-ra. A halhatatlan, a mindent tudó és jó csináló, Westeros legtapasztaltabb hajósa Euron óta. (Ugye volt már egy oda-vissza útja korábban.)
    Ha jól értettem meg a GoT új történetét, akkor mindent szó szerint kell venni, így, mivel azt mondta, hogy ő sosem lesz úrnő vagy királynő, így ezt kizárhatjuk. A kivétel pedig erősíti a szabályt.
    Bran egyszer azt mondta, hogy ő nem lesz semminek az ura, ő megszűnt Brandon-nak lenni, ő már a háromszemű holló. Hazudott, mint a vízfolyás, mert utána meg azt mondja, hogy mindig is arra készült, hogy az övé legyen a 7 királyság..."na jó ba....a isten, 6 is jó, csak ne a hülye Észak királya címet kapjam". Bevenném a jelzők közé, hogy a "Bran, a feltámadt", mert ott a végén már nem húzta a száját, hogy Bran a Stark házból. Ott hirtelen nem találta, az "én már a háromszemű holló vagyok" lemezt.

Új hozzászólás Aktív témák