Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtro

    aktív tag

    válasz TSanya #19589 üzenetére

    Én is ezt támogatom.

    Szerintem 99,99% hogy Királyvár el fog esni a holtak által. 2 vízióban is láttuk (Dany-2.évad és Bran-4.évad). (Királyvár lakossága 500+ ezer)

    Szvsz, hogy mi lesz:

    > Óriási csata, sokan elesnek, a sereg kivérzett,de Deres győz. Viszont túl könnyen.

    Dramitkus vágás/ epizód zárás Királyvár környékére.

    > Jégsárkány + a holtak seregének jó része masírozok arra felé.

    Viszont sok buktató van ezzel ugyebár, pl.:
    Egy közel 100 ezeres sereg hogy tud észrevétlenül eljutni egy kontinens egyik végéből a másikig úgy hogy Deres egy üzenetet se kapjon?

    Bran azt mondta,hogy őt akarja megölni, miért kerülné ki?

    Miért menne egyáltlán Királyvárba? -- Mondjuk ezen az érven minek támadja meg Derest? Mármint ott van Bran, okés, de most hacsak nem igaz a NK= Bran teória akkor nem hiszem sok értelme lenne ennek.

    Más, a számokkal mennyire foglalkozunk? Mármint azt kb tudjuk hogy a holtak serege kb 100-120 ezer körül lehet, de Deresnél most pontosan hány katona is van?

    Ez az emberke szorzott majd osztott majd újra szorzott és úgy saccolta hogy Dany most 116,285 embernek parancsol, ehhez jön még Észak serege kb.10 ezer ember + a Völgy lovagjai, ami ugyancsak egy pár ezer lehet (gondolom nem az egész bagázs jött fel északra) szóval Derest kb. ugyan annyi elő védi mint holt támadja.

    Mondjuk ezt a gondolatmenetet a madártávlaból lőtt képek nem támaszjták alá annyira. Ott én inkább egy ilyen 40ezer vs 100-120ezeres felállást saccolnék. Amúgy egy picit szomorú vagyok hogy számokat az utóbbi évadokban elhagyták.

    OFF

    Tudom, hogy ígértem egy kvízt,de sajnos nem jött össze.
    Most hétvégére viszont tuti összerakok egyet. Ilyen "ki hal meg ki éli túl" totóra gondoltam. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák