Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz -secret- #17034 üzenetére

    Ennél nagyobb baki, amit a hozzászólásoknál írnak, vagy a legutóbbi részben, amikor az egyikük a nagy semmivel harcol, csapkodja a levegőt, mert elfelejtették betenni az ellenfelet.
    A előző részben annyi lyuk van, és akkorák, hogy azokhoz képest az arany olvadást és a faanyag kérdését itt helyben 2 másodperc alatt megmagyarázom:
    - A westerosi arany nem az az anyag, amit mi ismerünk, és ez 500°C-on úgy olvad, mint a csoki.
    - A faanyag pedig már ki volt termelve, ezért nincsenek fák a szigeten. Már Ballonkabát alatt mindet kivágták, és be volt készítve, hogy száradjon, és már akkor is akartak építeni 1000 hajót, csak úgy voltak vele, hogy most inkább lazulnak, majd később. Euron beszéde miatt megjött a kedvük.

    Az előző résznél nagyon melós lenne megmagyarázni vagy 8-10 dolgot, látni, hogy telibesz*rták a kérdést, és egy percet nem gondolkodtak a dolgon. Ezek óriási hibák.
    Ellenben a gumikardot én pl. nem vettem észre, a notebook töltőt meg pláne nem.

    Az előző rész hibái helyett elgondolkodtató, hogy elcserélném-e arra, hogy véletlenül az egész részben mindenkinél végig gumikard lenne, minden más viszont relatív ésszerű, korrekt. Talán egy kicsivel jobb ez a szita, mint a full gumikard. Itt-ott nagyon hülyén venné ki magát, hogy "apádtól kaptam ezt a kardot" és elővesz egy ilyen lifegő full gumi játéksz*rt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák