Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz gyáliSanyi #16662 üzenetére

    Szerintem csak annyi, hogy sárkányüveget raktak a sima acél mellé, és ezért jó a mások ellen, mert nyomokban sárkányüveget tartalmaz.
    B variáció, hogy sárkány tűzet használtak a készítésekor. Mindkettő megmagyarázza, hogy miért nincs bele dögivel.

    S07E06
    Szerintem a láncra egyértelmű a teória, hogy az éjkirály már tudta, hogy kelleni fog a lánc, mert teszem azt már látta, hogy jönni fog 3 sárkány és 1-et el fog találni. Látja a jövőt.
    Az erősségre inkább az lehetett a kulcs, hogy a sárkány tüzes lény, amit belevágott, az pedig egy jeges, mágikus cucc. Kb. mérgezettnek fogható fel a sárkányok számára. Nem kicsit volt hegyes is a cucc. A másik mennyit ment bele a Drogonba? 10cm-t? Ez a jeges sz*r is volt vagy 3-4 méter hosszú és komplett belement.
    Azzal viszont megfogtál, hogy zombik hogy kovácsolták le a km-es 30cm-s láncot, vagy honnan bontották le.
    Az is jó kérdés, hogy, hogy mentek le megkötni. Ebből nekem is csak kérdések jutnak eszembe. Ha ennyire bírják a zombik a víz alatt, akkor vajon kipecázták azokat is, akik csak simán belestek a beszakadt jég miatt?
    Ha a zombik le-fel tudnak úszni a tóban, akkor mondjuk még csak ki sem kellett szedni, kijöttek maguk is a törött jégnél. Ez még probléma lehet. A másik, hogy vajon más cuccot is használtak a láncon kívül, illetve milyen cuccaik lehet még? Biztos, hogy sok a kovács a zombik között, ha ők csinálták a láncot. Lehet, hogy hajókat is építettek, és lesz 30.000 csatahajója is amivel át tudja szállítani a 3.000.000-s seregét.

Új hozzászólás Aktív témák