Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gghrtz

    őstag

    válasz gyurkikrisz #16391 üzenetére

    Kiszivárgott spoiler

    Ezeket én sem értettem... Ott feküdt Drogon, miért nem őt célozta be először? Ehh... + Az időugrások is furák voltak ez tény. + Benjen az nagy fail volt... Gyalog lehagyja a másokat.. Bár a falon nem tud átmenni, most ha ott is marad, mit kezd magával? Egyedül éli élőhalott napjait? :D Akkor már alap, hogy lekaszabolok pár hullát. A küldetését teljesítette, igazából már halottnak kellene lennie, szóval minden mindegy alapon cselekedett.

  • Gretel

    tag

    válasz gyurkikrisz #16391 üzenetére

    Kiszivárgott részből spoilerek

    Egen, úgy fest, nem csak úszóbajnokokkal van tele Martin világa, de futóbajnok is akad. :U
    Oké, a holló is repül, oké, a sárkányok is repülnek, az meg nyilván gyorsabb, mint lovacskázni, hajókázni, gyalogolni, de még így is elég hihetetlen volt nekem is, hogy Dany pont oda tudott érni időben.
    Kéne egy másik lovas Rhaegalra, mondjuk Jon, ha már úgyis Targaryen. Így nagyon nem működött a dolog, hogy Dany ül az egyiken, a két másik meg megy utánuk. Nem működtek teljes kapacitással? Bár talán ez rossz szó. Ráadásul így esély sincs rá, hogy különböző helyeken vethessék be őket. Kell az a másik lovas, akármi lesz is.
    Benjen meg... megtette a kötelességét, Benjen mehet. Gondolom semmi konkrét ok nem volt a halálára, csak az, hogy már nem kell, akkor meg minek vesztegessenek rá perceket. Ezeken a helyeken mintha visszaütne, hogy felgyorsult a tempó és igyekeznek minden szálat elvarrni.
    Arya és Sansa utolsó jelenete egyébként nagyon komoly volt.
    Na... már az Éjkirálynak is van Süsüje. Jön a Sárkányok Tánca Tűz és Jég kiadásában?
    És a zombivadász osztag dialógusai, még mielőtt beütött volna a baj... Hát komolyan, mindent eltalálták. Nagyon tetszettek. Tormund és Sandor beszélgetése... hát megtalálták maguknak a legjobb témát.

    steam: ziretta

Új hozzászólás Aktív témák