Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gretel

    tag

    válasz Kotomicuki #12764 üzenetére

    Erre igazából az okot nem látom. Se Dorne, se Égikert nem a hatalomért pedálozik, ők egyszerűen csak bosszút akarnak állni, eltakarítani a fenébe Cerseit. (Doran is azért halt meg, mert nem cselekedett nekik teszően/elég gyorsan). + Egyik háznak sincsen már megfelelő férfi tagja, akit felpakolhatnának a trónra. Olenna túl öreg, Ellaria és a homokgyíkok fattyúk és ha Dorne-ban meg is tudták szilárdítani a hatalmukat, a Vastrónra nem pályázhatnak. Az oké, hogy Északon most kiáltották ki Jont királlyá, akit ugye Ned fattyának hisznek, de az ottani népeknek azért van egy történelme, viszonya a familiával. Ha most odavonulna Dorne-ból néhány fattyú, hogy nosza ide a trónt, körülröhögnék őket.
    Nekik maximum az az érdekük, hogy támogassák, besöpörjenek pár fontosabb pozíciót.

    (#12765) Gyuri27

    Nem északról beszéltem, hanem Westerosról. :D Egyelőre ott lesznek a sárkánykák (még ha később anyu megy is a mások ellen), márpedig westerosi teleket annak idején már tuti túlélt jópár példány. És azért azokból is akadtak durvák. Szóval merem feltétlezni, hogy azért egy kis hóviharba még nem pusztulnak bele. :DDD
    Különben sem lenne poén. :DD Bár szó se róla, a trónok harcához épp illene. Megérkezik Dany nagy lelkesen, hogy majd ő harcol a mások ellen, erre lepotyognak az égről a süsük. ;]
    Nesze neked világmegmentés. ;]

    steam: ziretta

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Kotomicuki #12764 üzenetére

    Idővel szerintem Yara is ellene lesz, mert ő is a trónért megy, legalább is amikor a királyválasztás volt, akkor flottát akart építeni, és elfoglalni a hét királyságot, aztán másnap belement, hogy elég lesz neki a Vas-szigetek, lemond a fosztogatásról, és csendben ül az élete hátralevő részében, a vastrónra rá sem néz. Valószínű.
    Daario is szerintem ellene lesz, csak az a kérdés, hogy hogyan. Valamit biztos intéz, de, hogy az egy másik sereg, vagy valahogy átb**sza Danyt a palánkon?
    Olenna is az a tag, hogy, ha lehetősége lesz valami szarkavarásra, akkor bepróbálkozik. Eddig is azon voltak, hogy bekeveredjenek a királyvári politikába, onnan egyre közelebb a trónhoz.
    .
    Bizonyos szinten a makulátlanoktól kezdve az menekült barbárokig - simán lehet, hogy pár azt mondja, hogy miért ne üljön a trónon a szőke sárkányos néni helyett, és miért ne ő diktáljon.
    .
    Szerintem a Dothraki csürhével könnyen félremehet az egész, mert 1 közülük könnyen megnyeri a többi 99.999-t, ha Dany ugráltatni, irányítani fogja őket. A Dothrakiak nem akarnak majd a piacon bort meg zöldséget árulni, meg a f*om. Nekik lovak kellenek, egy rakat nő, akiket megerőszakolnak, és gyilok. Nem illenek bele a nyugati kultúrába. Amikor nem kapják meg, amit akarnak, rájönnek, hogy így nem is szabadok, akkor 1 emberként mehetnek Dany ellen, vagyis 1 khal-t kijelölve maguk között, akit a primitív párbajos választási módszerrel kiválasztanak.
    .
    Rengeteg kaja fog kelleni a 100.000-es csürhének a lovakkal + gondolom a 3 sárkány sem 2 vajas kenyeret eszik naponta.

Új hozzászólás Aktív témák