Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz csababarca #11628 üzenetére

    Az tuti hogy lesz Másokkal egy nagy harc (az lesz a fináléban... a mostaniban "csak még átkelnek a falon", a köv. évad végén meg a tényleges "csata" lesz).
    Abban is biztos vagyok, hogy ott lesznek a sárkányok és Jon+Bran is, mert a sárkányok vagányul néznek ki és nem véletlen költöttek annyit CGI-re :D Jon+Bran szála pedig erősen kötődik hozzájuk.

    __

    Szerintem északon elesik Winterfell majd a Mások ellen akik áttörnek a Falon a mostani évad végén, és pont emiatt kapnak majd észbe az "emberek", hogy hahó "tényleg" gáz van, és majd emiatt délről átkelés után a köv. évadban Dany+Lannisterek besegítenek a menekülő Starkoknak és hárman legyőzik őket.... A többi ház meg gyenge vagy továbbra is civakodik egymással :D
    Szerintem olyat nem fognak meglépni, hogy mindegyik ház egyesüljön a Mások ellen, ahhoz már most kellene olyan jeleket látnunk egymás felé, hogy ez megtörténjen, a Starkok pedig nem tudnak minden házat egyesíteni emiatt.

    __

    Arra is mernék fogadni, hogy ugyan legyőzik majd a Másokat (valami bullshit mágiával) de a "bad ending" miatt majd, Jon vagy Dany elpatkol és emiatt csak egyikük ül majd a Vastrónra. (Jon+Sansa vagy Dany+Tyrion) Azt kétlem, hogy Lannister lenne a végén a trónon.
    Ha "happy ending" lesz - amit kétlek - akkor együtt fognak uralkodni egyesítve a 2 házat, ezáltal bebiztosítva az erőt (sárkányok) és a tudást (Jon uralkodási tudása).

  • Crucio

    aktív tag

    válasz csababarca #11628 üzenetére

    Bár nem valószínű, de szerintem Jon megölése igazán Trónok harcához illő lenne. Hiszen feltámasztották, most mindenki várja, hogy valami nagy terv van vele, aztán a végén Ramsay Bolton kitűzné a fejét Deres kapuja fölé, szerintem ütne.
    Persze nem lehet így mindenkit megölni, pl Arya is ha meghalna, majd az arcát felvenné az egyik senki, az is jó lenne. Váratlan mondjuk mégsem lenne, mert most írtam le :DDD
    mintha a Jont alakító karakter mondott volna olyasmit, hogy ő már 30 éves lesz, mire lejár a szerződése, szóval ebben az évadban valószínűleg nem hal meg (megint)
    A Jon feltámasztós kommenteket érdemes lenne spoiler tagbe rakni, mert aki még a sorozat elején jár, annak nem biztos hogy egyértelmű, hogy meghal

    "de mi értelme az egésznek,ha teszem azt, a végén majd egy Lord Walder Frey jön ki jól ebből, aki képernyőn volt 30 percet úgy összesen"
    Akármikor behozhatnak akárkit nevető harmadiknak (tizennyolcadiknak), a sorozat legelején én pl nem hittem volna, hogy levágják Ned Stark fejét, vagy mi értelme volt a Renlys szálnak, ha úgyis meghalt, vagy miért kínozta Ramsay Theont, ha már mindent elmondott neki? A történelem is tele van értelmetlen eseményekkel és itt sem lesz ez másképp szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák