Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Már dolgozom, ma telt le a 3 hónap próbaidő és úgy látszik véglegesítettek :D
    Gondoltam ha már napi 1 órát utazok oda, és egyet vissza, akkor nézek valamit telefonon, így hát Walking Dead vagy Trónok Harca
    Nem szeretem ha ijesztgetnek, és felirat sem különösebben a kedvencem, így Trónok Harca lett, annak ellenére, hogy nem szoktam szeretni az ilyen régmúltban játszódó dolgokat, jobb szeretem a jelenkort

    Beszereztem hát az első évadot, hogy adjak neki egy esélyt, szerdán vagy talán csütörtökön. Megnéztem vonaton az első részt, majd szép lassan még kettőt, nem tetszett az hogy autó helyett lóval mennek stb

    Aztán hétvégén megnéztem itthon is egy részt, és mivel persze sorozat, minden Istenverte rész úgy végződött, hogy még egyet, ráadásul az a 40-50 perc kb 5 perc alatt telt el a sorozat nézése közben :D Így egy hétvége alatt végeztem vele majdnem

    Ma reggel megnéztem a 9. részt, reggel, és nagyon felidegesített, hogy meghalt Lord Stark, egész munkában azon gondolkoztam, hogy remélem valaki csak álmodja, és élni fog, hogy rohadjon meg, (csak erre tudtam gondolni ,hogy rohadjon meg (a sorozat)), alig vártam hogy hazafelé megnézhessem az utolsó, de persze a fülhallgatom haldoklik és nem akarta bevenni a 3.5 jack audiot a telefon, így nem tudtam megnézni, szóval siettem haza és megnéztem, és sajnos nem álmodták... áááh, nem is nézem tovább :((( :(

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák