Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    HotD 1x08

    Jó kis konfliktusépítős epizód volt, sajnálom hogy már csak két rész van, kíváncsi vagyok meddig jutnak a sztorival mielőtt pihi lesz.

    Daemon egy huszárvágással megoldotta Hullámtörő problémáját, jó kör volt :D

    Viserys bevonulása (már a "felkonferálás" is) abszolút epic volt, és az arcok... színészek ismét csillagos ötös. Mondjuk Otto szövege ("mindent a birodalomért teszünk" kicsit unalmas már, még ha igaza is van és őszintén is gondolja(/ná) akkor is).

    A rész 80%-ig elérve az avatatlan néző kb. eljuthatott egy hasonló gondolatig, mint anno a Trónok harcánál az első évad egy részénél - aki nem ismerte a sztorit - , "jó fej ez a Ned, remélem ő lesz a király :DDD --> "Remélem tényleg kibékül a család és él mindenki boldogan" :D Na persze, majd a Tűz és jég világában így lesz....

    Az "Erős" poén magyarul persze nem szólt olyan nagyon ;] De megadta a célegyenesre ráfordulás alaphangulatát. Az új Aemond nagyon beteg, külsőben és viselkedésben is van némi hasonlóság az évad eleji Daemonnal szerintem.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák