Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz dokee78 #22177 üzenetére

    Korábban a vadászaton is ott volt az egész Strong család, de azt jól látod hogy eddig nem volt Harwin karaktere különösebben megjelenítve (középen b->j Larys, Lyonel, Harwin).

    SPOILER ha már nem csak "itt tartasz" :) hanem végig is nézted a 6. részt:

    És amúgy Rhaenyra gyerekeinek apja, amit kb. mindenki lát/tud csak Viserys nem veszi tudomásul, pedig elég komoly problémákat okoz az öröklésben ha a gyerekek kvázi fattyak.

    (ha nem zavarnak a (bőséggel) elejtett spoilerek, érdemes az eddigi részek kibeszélőit végignézni WunWun csatornáján, nagyon szuperül kiegészíti azt, amit nem mond el a sorozat).

    1x07

    Bakker az epizód első felében folyamatosan Hans Zimmer Joker témájának az idegtépése járt a fejemben, olyan szinten épült a feszültség a szereplők között.

    Több helyen olvastam hogy sokaknak nem jött be az hogy a végén történt minden egyszerre, de én pont bírom az ilyen lassan építkező, majd robbanó forgatókönyvet.

    Viszont az hogy a deresi csatát idéző sötétség volt többnyire... azt a részt is Sapochnik rendezte ugye? Mert akkor minden világos sötét ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák