Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Na ez a Sárkányok háza 3. rész is szuper volt szerintem, bár tempóban kicsit lassabb, de sztoriban, párbeszédekben nagyon adta, amiről kevés szó szokott esni, nekem (laikusként) a fényképezés nagyon tetszett (a CG azért kilógott elég gyakran).

    Kedvenc pillanat volt amikor Viserys azt mondta: "Nem akarok a lányomnak parancsolgatni, Otto. Azt szeretném ha boldog lenne", utána az a pár másodperc... nekem gyanús hogy Rhys Ifansnek megy az Emmy jövőre.

    Párszor visszatekertem, de nem tiszta, Daemon puszta kézzel húzta ki a szürkehámos Drahar féltestét a barlangból? Mert akkor hmmm. :Y

    A csatajelenet abszolút GoT-kompatibilis volt, viszont a felvezetést nem teljesen értem (vagy kihagyták hogy miről volt szó egymás közt), ugye beszéltek róla hogy kell egy csali hogy kijöjjenek a barlangból a hombrék, és végül Daemon lett az, de annak ellenére hogy a gyűlésről némileg feldúltan (és kb. szó nélkül) távozott Daemon, nekem úgy tűnt hogy "meg volt beszélve" hogy jön a Valeryon sereg is.

    Ez az "idő sürgetése miatt nem fejtünk ki dolgokat" rész zavar egy kicsit... vagy csak bamba vagyok :DDD

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák