Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz [CS]Blade2 #16667 üzenetére

    0706 SP!!
    Szerintem meg csak egyre több hiba kerül a sorozatba (+plothole) ahogy nem könyv alapján dolgoznak. Az 5. és 6. részben együtt annyi hülyeség volt amennyi eddig a 6 évad alatt nem volt. Csak hogy néhányat említsek a legutolsó részből: a medve támadásnál kb 2 ember harcolt a többiek csak álltak és nézelődtek, a jég beszakadása irtózatos hideg területen, az hogy Gendry visszafutott a falhoz, küldetett egy hollót Danynek, aki sárkánnyal pont éppenhogycsak odaért hogy megmentse Jonékat, aztán amikor végre elkezdett mindenki felszállni a sárkányra Jonnak inkább harcolni támadt kedve, aztán NK nem az egy helyben ülő sárkányt öli meg hanem aki repül, aztán ahogy meghal a sárkány a csata teljesen leáll egy 30-40 másodpercre, aztán Jon túlél 2+ percet jeges víz alatt, amikor feljön akkor pedig eltúnnek a hullák körülötte és hirtelen befagy a jég amit előzetesen Drogon szétokádott tűzzel, aztán jön Benjen és suicideol úgy hogy simán felugorhatott volna ő is a lóra, de ha már nem is, legalább elfuthatott volna a pár irtó lassú zombi elől. Utána persze valahogy szerez NK 4 b@szottnagy hajóláncot amiket valahogy lejuttat a sárkányhoz (úgy hogy megjegyzem amennyi idő alatt szerzett láncokat, simán befagyott volna az a lék) körbeteker a sárkány nyakán és utána sikeresen kihúzzák a vízből úgy hogy elvileg vékony a jég és a tonnás láncokat+a sárkányt elbírja utána. Ja és még ott van hogy Jon 0 fok közeli vízzel borítva egy lóháton órákat/napokat lovagolt a falig -20+ fokban és mégis él.
    .
    Jézusom de hosszú lett pedig ezek csak a hibák lennének amiket észrevettem. Nem kell ezt túlgondolni, simán csak nem tudják rendesen megírni úgy a részeket hogy izgalmas maradjon a sorozat és kevesebb rész van az évadban így nem tudnak mindent megmagyarázni. A lényeg, hogy izgalmasak a részek :)

    Szerk.: 0706 sp

    Más: senki sem jegyezte meg még mennyire menő Dany néni harci rucija?

    @S e t h: A Drótos tetszett nekem a legjobban :))

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák