Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    7x01
    6x01-hez képest csalódás (bakker, hányszor meghallgattam azóta a Light of the seven-t). A nyitójelenet olcsó és hatásvadász volt (viszont David Bradley (Frey) óriásit játszott szerintem).

    Arya szerintem nem éri meg a sorozat végét (pont most tartok a 4. könyvben a tanításánál, de a sorozatban is százszor elmondták neki, nem ő dönti el, ki haljon meg, és ha azért akar arcnélküli lenni, hogy bosszút álljon, rossz helyen jár. Szerintem ezért meg fog bűnhődni)

    A Véreb jelenetei jók voltak humor (Thorost le kopaszp*csázta, c'mon :DDD) és jellem szempontjából is.

    Euron a legnagyobb arc, Pilou Asbæk tökéletes. :C Bakker, amikor mondta Cerseinek, hogy a leggyönyörűbb nőt szeretné Westeroson, vártam hogy hozzáteszi: Daenerys-t :DDD (amúgy nincs még kizárva, lásd könyv). Jaimet is nagyon oltotta ("itt vagyok, ezernyi hajóval, és két ép kézzel", még durvább Cerseivel a párbeszéd: C: "Megölted a testvéredet" E: "Kipróbálhatnád, remek érzés").

    Cersei-n is látszik, hogy megy el az esze (Lena Heady szintén óriási).

    Sam kula kulimunkájának bemutatása szerintem jó volt.

    Daenerys pár perce (sajnos) felejthető.

    7x02, gyeremár :U

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák