Új hozzászólás Aktív témák

  • csababarca

    őstag

    Theonék mennek Danyhez, egyértelmű volt amikor elindultak hogy átveszik Euron tervét. Kíváncsi vagyok mire mennek, bár adná magát hogy Dany elfogadja a segítséget, kapóra jönne neki egy flotta most. És történet szerint is el kéne indulnia, hogy a következő évad nyitásaként partra szálljon.
    Arya érdekes, nem tudom mi lesz,de itt érzek egy csavart. már teóriát is olvastam,hogy nem is ő volt,hanem Jaqen, de ez sántít azért. Meglátjuk.
    Jonék toborzása nem ment jól, helyes, nem baj hogy kell dolgozniuk, meg így jöhet a képbe Kisujj. Jah tudja valaki,hogy Kisujj árulta el Nedet, meg az egész összeugrasztás az ő műve? Talán Varys, majd szép lesz ha találkozik a két főfő Dany-Jon, és meglátja Varys Kisujjt...kíváncsi leszek. :) bár ez a sorozatban nyílván elévült dolog már.
    Margnál is bejött,hogy sántikál valamiben, kérdés miben, mert azért az öreg Főverebet sem könnyű kijátszani,és már ebben a részben is volt egy két olyan pillanata amiből mintha sejtené hogy próbálják becsapni.
    Cerseinek napjai vannak hátra hogy a futótűzhöz nyúljon és begyújtsön a Vörös Torony alá

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Új hozzászólás Aktív témák