Új hozzászólás Aktív témák

  • pulffy

    őstag

    én is azok közzé állok, akiknek 1 kicsit nem naon tetszett :U csak lehette volna picit jobb... :) Bran es Benjen nekem oke volt, jott, mert szolt neki a 3 szemu, modta is , ugyhogy nem kell meglepodni hogy epp ott volt...
    En Samat mindig is ruheltem, felesleges idohuzas , tenyleg mester mar ugy se lessz, nagyot mar nem fog alkotni akkor meg minek eroltetni...
    Kiralyvarban meg lehetetett volna 1 kis henteles, vartam azt hogy a tomegbol kb fele verebgeci lessz hirtelen hogy beszarjanak a katotnak... de azt nem ertem hogy Cercei ezt tudta hogy Tomen mit muvel, benne lehetett a keze? Mert Tyrel mama szerintem ra celzott, de igy meg Dzsémi szívta meg, azt meg minek akarta...
    Arya, tok folosgessen ment Bravosba... lofaszt se tanult...max jobban banik a bottal, es jobban tajekozodik a sotetben... De ami a legidegesitobb az hogy hogy 1 lany ez, 1 lany az... annyszor huztak ott a szart, hogy fos lett belole
    Dany szerepe annyiar kellett a vegere, mint mokusnak az erdotuz... :((( epizodi finalekban tuti o vezet...kicsit unalmas a megmutatomvansarkanyompofattatsd finale...Jobban orultem volan ha maradnak Brannel, vargol 1et a TOJba , kisned felfut... huga halott, de nini ott akis Jony... :)
    meg mielott belem kotnetek felreertes ne essek, imadom a sorozatot, NO1 :R

    [ Szerkesztve ]

    Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Új hozzászólás Aktív témák