Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz Synthwave #1466 üzenetére

    Kifelejtetted az antianyagot, ami tulajdonképpen az energiát szolgáltatja, ahogy az anyaggal egyesül... :D --> ez reális, csak az a gond, hogy az antianyag azonnal megsemmisül, amint normál anyaghoz ér, a normál anyaggal együtt, így szabadul fel az energia, nade akkor hogyan is akarjuk mi ezt tárolni? :DDD :DDD

    A holofedélzet tényleg jó dolog lehet(ne), azt hiszem én is találnék kedvemre való programokat, és szerintem egy ugyanazon dologra gondoltunk.. :DDD
    Ha már a Star Trek-nél tartunk, mindjárt végzek a Next Generation-nel, és kezdem a Voyager-t.. Jó kis sorozat volt, az egész sztori rendesen meg van alkotva, viszont egy dolgot nem értettem, mégpedig azt, hogy a halállal nem tudnak mit kezdeni, pedig képesek transzportálni, dezintegrálni, replikálni bármilyen anyagot, nem beszélve arról, hogy transzportáláskor az ember konkrét minta lenyomata "logolva" van, szóval nem értem, hogy miért nem tudnak bármilyen betegséget azonnal meggyógyítani, a súlyosan sérült szöveteket is helyreállítani... :F

    A mesterséges intelligencia szerintem lehetséges, csak a hardver és az erőforrás szab határt jelenleg is az efféle dolgoknak (amikor pl Data elmondta, hogy milyen tárkapacitása és műveleti sebessége van, szerintem a Google-nél és a Microsoft-nál együttesen nincs jelenleg ekkora összteljesítmény :DDD)

    A szubtér megint egy másik érdekes kérdés, ugyebár egy külön "dimenzióba" kerül át a dolog, és ott halad, máskülönben keresztülmenne mindenen, ami az útjába kerül X ezer fényéven keresztül, jelenleg még a saját dimenziónkat sem ismerjük, nemhogy ezzel szórakozzunk, a térgörbítés pedig még a Star Trek-ben sincs, legalábbis eddig nem találkoztam vele, mert akkor nem X fokozatokkal haladnának Y ideig, hanem hipp-hopp mennének A-ból B-be.... :D

    Majd visszatérünk ezekre a témákra 4-500 év múlva... :DDD

    ch003067: Most már láthatod, hogy honnan veszi ezeket a hülyeségeket. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák