Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LetoAtreides

    csendes tag

    válasz vargalex #32956 üzenetére

    Hello!

    Transmission-t letiltottam, inkább gépről torrentezek, és miniDLNA sincs engedélyezve.
    Utánaolvasgattam. Szerintem a 842nd az ezt tudja. :S
    Viszont beszéltem a bolttal, ahonnan vettem, és visszaveszik, és beszámítják az árát, ha veszek új TL-WDR4300-ast. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy amikor beüzemeltem a 842nd-t, akkor a te felületen formáztam meg a külső winyót (create 3 partitons - pivot-root), és ha megveszem a 4300-as routert, akkor miket kell csinálnom, hogy átdugjam arra?
    1.) Van a swap, azzal gondolom nem kell semmit csinálni, csak felcsatolni és engedélyezni.
    2.) Van az sda3, amin az adatok vannak. Na azt biztos, hogy nem szeretném formázni. Gondolom ezt is csak újra csatolni kell.
    3.) És van az 512 MB-os, ami az extroot van. Gondolom ezt először fel kell csatolni, aztán formázni, aztán megint extoot-tá tenni az új routeren.

    Ezeket jól gondolom?
    És, ha igen, akkor ezeket milyen parancsok kiadásával tudom elérni (mind a 3 pontra)?
    Probáltam kihámozni a first_step cgi-dből, de nem sikerült. :)

    I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me.

Új hozzászólás Aktív témák