Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Rocko66 #7428 üzenetére

    Csak egy ötlet, bár ilyet nem csináltam, de biztos, hogy a 100-as végű ip jó a gépnek? Ennek a történetnek az eleje pontosan megegyezik a WDR-3600-as élesztésével, de ott más értékek vannak megadva, pedig nem hinném, hogy az véletlenül lett megadva. Tehát ahogy ott működik:
    A PC-t érdemes a 192.168.1.2-re állítani, mivel ez lesz a következő amúgyis a router 192.168.1.1 ip-je után. Amíg ezt beállítod, ne legyen a routerbe duvga a lan kábel, tehát a PC semmivel se legyen összedugva. Ezután a kikapcsolt routerbe bedugod a lan kábelt (tehát a lan portok bármelyikébe) bekapcsolod a routert, és nyomogatod a gombot, Ezután putty, telnet, 192.168.1.1, és mennie kellene. Ha elsőre nem jön össze, ne add fel, én valamelyik nap élesztettem a routert, mert elállítottam a webes felületen, és 15x-i próbálkozás során sem értem el, tehát ne aggódj, figyelj a sorrendre, az értékekre, simán meglesz a 10-15. próbálkozásra.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák