Új hozzászólás Aktív témák

  • CsikiRoli

    tag

    Szép napot mindenkinek. Olyan problémám lenne, hogy a régi routernek kicsi volt a teljesítménye, mert csak 2 Mb/s et tudott a jelenlegi netem pedíg 3 mb/s et tudna, ezért lecseréltem a régit(TP-Link 542g ) egy újra ami elbírja a sávszélességet(TP-Link 741). Kis idő után (2 nap) kiderült hogy folyton megszakad az internet. Visszacseréltem a régire, és minden jó volt. Sokat próbálgattam és mindíg megszakadt, majd visszavittem a boltba ahol vettem, garanciával, kicserélték, adtak egy teljesen újat, szintén 741 est.
    Hazavittem és ez is ugyanazt csinálta. Boltban mondták, hogy a modemet érdemes lenne kicseréltetni a szolgáltatóval. Ki lett cseréltetve, így most egy Motorola került be, de ezután is folyton megszakadt az internet. Utánna olvastam és a 741 esnek több fórumban írták, hogy vannak ilyen problémái, ezért visszavittem, és kicseréltettem a biltban egy TP-Link 841nd re, ami szintén ugyanezt csinálja, csak ritkábban mint a 741 es. Lassan már nagyon elegem van ebből az egész router modem dologból, úgyhogy remélem, valakinek van valami ötlete hogy mi volt a baj.
    Köszönöm a segítséget.

    Üdv: Roland

Új hozzászólás Aktív témák