Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liverpudlian

    csendes tag

    Sziasztok!

    Azért írtam ehhez a topichoz, mert WR841N-es routerem van. A gond az, hogy egy hete vettem meg egy Lenovo G700-as notebookot, de nem akarja a jót a wifi. Windows 8 telepítés után sikeresen rátettem az illesztőprogramot a Broadcom 802.11n adapterre, a gyártótól kapott CD-ről. Hozzáteszem a router lassan másfél éve megvan, eddig probléma nem volt vele. Sikeresen csatlakoztam a notebookon a már meglévő hálózatra, és működött is minden. Igen ám, de mikor felvittem a szobámba a lapost, már nem volt annyira zökkenőmentes a dolog. Fél napon keresztül semmi baja nem volt, majd egyszer csak nem fogadott adatokat a gép. Csatlakoztatva van a hálózathoz, de azt írja a böngésző hogy nem elérhető a hálózat. Van amikor semmi baj vele, fél órákat jó a net, utána 2 órán keresztül semmi. Kipróbáltam azt hogy mivan ha leviszem a router közelébe a gépet és egyből jó lett minden. Természetesen adódik ebből hogy vegyek egy háromantennás routert, de nem hiszem hogy az E-gerendás födém és a két válaszfal a 7-8 méteres távolságon okozná azt hogy néha jó, néha meg nem. Már csak azért is mert egy Dell laptoppal működik a net még a kert végén is + egy telóval is bőven 70-80 % a jelerősség a szobámban.
    Szóval egy ilyen hosszú felvezetés után kérdezném mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák