Új hozzászólás Aktív témák

  • Preferia

    csendes tag

    Sziasztok!
    Vettem egy ilyen típusú routert, de nagyon nem értek a szakkifejezésekhez, a kézikönyv pedig csak angol nyelven van (úgymeg pláne nem értem a szakkifejezéseket).
    A problémám a következő:
    A házban van egy PC, ami vezetékkel kapcsolódik a routerhez, egy laptop, ami vezeték nélkül, illetve egy másik PC, ami ilyen belkines USB adapterről, vmint egy wifis nyomtató.
    A routert összeraktam, összedigtam a PC vel, minden számítógépen volt net. Viszont van egy olyan gyanúm, hogy mindegyik ugyanazt a sávot, vagy csatornát vagy hogyhívják használja. (ugyanis, amikor az egyik gépen letöltök, a többin belassul a net). Ez lehetséges egyáltalán? Létrehoztam egy otthoni hálózatot, amiben megvan osztva min3 gép. Lehet ez a gond?
    Illetve amit még észrevettem (ja, és az egyik gépen win 7 van, a másik 2 n xp), hogy egyáltalán nincs semmilyen kapcsolat a gépeken (tehát pl széllessávú kapcsolat vagy ilyesmi, amire külön kell csatlakozni), csak az xp seken van vezeték nélküli kapcsolat, és miután bekapcsoltam a gépet egyből felcsatlakoznak, de úgy hogy ezt nem is jelzi külön. Ez normális vagy mit kellene beállítanom?
    A válaszolat előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák