Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    válasz isgas #276 üzenetére

    Nekem egy portege 4000-es van. Egy linux volt rajta de en azzal nem sokra megyek. Ezert csinaltam egy xp sp2 en boot lemezt bcd-vel. Ezt beraktam es csodassan felment. Megparticionazta a vinyot es felment. ;)

    Viszont egy haverom most vett egy uj gepet (igaz nem toshiba hanem valami mas tan hp vagy asus? passz). Eleg sokaig jart utana mire sikerult windows nelkul csak magaban a gepet megvennie ujonan garival. Volt neki egy sajat xp sp2-je az elozo ellopott geperol ezert nem akart meg egyett venni.
    Elkezdte feltolni ra, de ugyanebbe a problemaba utkozott, nem ismerte fel a vinyot. :W Sok telefonalgatas utan kiderult, hogy kell egy olyan xp amiben van egy driver ami ezt a xart felismeri telepitesnel. Ezert ezeket az arukapcsolt xp-s gepeket az ezzel megspekelt sajat telepitovel adjak. Eleg szemetseg de az igazi genyosag az, hogy ezt a drivert(?) nem is lehet letolteni sehonnan. Hosszas telefonalas utan kiderult, hogy a gepet gyarto itthoni kepviseleten hajlandok irni neki egy ilyen driverrel ellatott boot lemezt, de csak akkor ha beviszi az osszes szamlat meg papirt a geprol es az o sajat xp-jerol is. Persze mindezt szemelyesen. Raadasul elegge morcosak voltak, hogy hol tudott o ugy hivatalosan gepet venni, hogy nem volt rajta xp.
    Igy vegul sikerult eletet lehelni a gepbe. :R

    De ez igen nagy szemetseg es nem tom hogy all ez a dolog az eu-s normakhoz, miert vagyok en koteles egy fos xp-t megvenni a gepemhez? (Plane hogy en speciel csak angol wendowst vagyok hajlando hasznalni :Y )

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák