Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz littlerock #1115 üzenetére

    Na, tisztázzunk valamit: ami az oldalán van, és szerinted wifi eszközt lehet belerakni, az a PCMCIA kártya helye- és valóban lehet belerakni wifi eszközt :DDD Csakhogy az nem memóriakártya... :DDD
    A másik -kisebb- lesz a memóriakártyaolvasó helye... A laptopokba általában Sony (Memory Stick, Duo, Duo Pro) ill. SD/MMC (illetve ezek kisebb változatait, pl RS-MMC, mikro SD, adapter segítségével stb) kártyákat lehet beletenni! Persze vannak olyanok is, amikbe más típusok is belemennek, ezeket látatlanban nem tudnám megmondani...
    A fentiek a legelterjedtebbek!

    Annyi értelme van a dolognak, hogy USB-s kártyaolvasóval, illetve beépített kártyaolvasóval sokkal gyorsabban lehet adatokat másolni a számítógép és a kártya között- pl ha egy telefon MMC-jére egy 100 megás filmet raksz, vagy mp3-at, az bluetooth-al, infrával, vagy kábellel 1000 évig eltartana... Ennyi- legalábbis én erre használtam (plusz régen a 3650-es Nokiámhoz olcsóbb volt a kártyaolvasó, mint a bluetooth- 2004-ben ugyanis 10-12 ezer HUF volt egy bt; most meg 2 ezer...)

    Ennyi :DDD

    A másik, fontos kérdés: ha felrakom a gyári Toshiba-féle XP-t, akkor ki tudom gyepálni a gyári progikat? (kivétel: powersaver!) Csak azért, mert ha jól emlékszem, a gyárilag integrált programokat, pl Media Playert a vezérlőpult/programok telepítése, törlése menüből nem lehet törölni... És ha ezek a progik is integrálva az XP-be, akkor nem olyan fényes a helyzet... De ha csak a telepítőfájljaik vannak az XP-be integrálva, az egyből jobb :DDD Na, és én pont ezt nem tudom, hogy hogy volt a gyári XP-n... :DDD

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák