Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAbre

    veterán

    válasz paltom #49774 üzenetére

    Itt is a halmozódás törvénye is lehet.Nem először kezdték újra.
    Hát én sztem sok a béna ember.
    Eventeken kívül elég nehéz a legendás,meg néha hősi küldetés is.
    A mai napig értelmetlenül állok,hogy miért csak 270-280-as a gs a playerek 70%ának.
    Set nélkül is 288 kb az enyém.És akkor minden fel van húzva.
    Nem igaz,hogy másoknak nincs 1 olyan cuccuk,ami ki van maxolva.

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

  • woker

    aktív tag

    válasz paltom #49774 üzenetére

    Véletlenül nem úgy mentél stolen signalra először, hogy rögtön heroicra? Csak mert az pont az az incursion amit ha nem ismersz akkor csúnya szívatás lehet a vége (a három stúdiónál 2-nél többszöri wipe vagy hosszú szenvedés) és azért ott már szerintem alap elvárás, hogy tudd, hogy mi merre. Alapvetően pont a stolen signal az az ahol erősen ajánlott az első 1-2 alkalommal premade csapattal (lehetőleg ismerősökkel a kommunikáció miatt) menni, hogy megtanuld.
    Speciel én az elmúlt kb. 2 napban vagy tucat alkalommal hagytam ott idiótákat az Amherst legendary-n mert hiába mondom, hogy melyik harc skipelhető részben/egészben vagy nem érti (mert még annyit sem ért angolul, hogy "run") vagy csak szarik bele hiába írom chaten/mondom nekik voice-on angolul... A másik kedvencem az amikor bejön legendary-t csinálni valaki és csak az alap support station van berakva neki (nem, nem reclaimerben van) mert vagy tényleg ennyire hülye a játékhoz vagy a módosítók még nincsenek neki unlockolva, de gear score-ját azért felpumpálta 280 fölé és hiába mondom neki, hogy rakja át valami hasznosabbra (life support vagy immunizer) nem történik semmi, vagy éppenséggel a classified reclaimerem ládjának hatókörébe dobálja ki a saját vackát aminél az alap health regenem is erősebb (nem viccelek, tényleg találkoztam olyan support stationnel ami kevesebbet gyógyított mint az alap health regen) és hiába mondom neki, hogy ne tegye mert blokkolja a healt, nem érti és újra és újra megcsinálja, mert nem veszi észre a 2 státusz ikont alul meg, hogy mp-enként közel fél szegmenst gyógyul.

    @GAbre: Nekem speciel 277 a GS az összes DPS karaketeremen mivel van egy 163-as pisztoly a coolheaded miatt, minden más felszerelés maxolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák