Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz #35434496 #49520 üzenetére

    Igen, azt ismerem, a predatornál/PvE taktikusnál nekem is be van állítva, de azt én úgy értelmeztem, hogy ellenséges csapaton belül, de lehet csak belegondoltam és minden ellenségre érvényes.

    Milyen időtájt szoktatok játszani? Mennék én is, de ez az este 18-19 óra között nekem többnyire nem jó :(

    (#49521) akoska07
    Az volt a legbosszantóbb, hogy simán meg lehetett volna, mivel ha meg lett bontva az egységük, akkor már nagyon könnyű volt, de csak az elején volt pár olyan játékos, akik normálisan tolták, így volt rendes harc, aztán amikor azok leléptek, és marad pár (pedig orosz) akik csak messziről csipkedték őket, de betámadni egyik sem merte őket, pedig nem tudom mit képzeltek, mert heal ládában állva ki nem szedi őket senki, főleg, hogy mindig ilyen bevédhető helyre mentek, csak berusholva lehetett lelőni őket, mint ahogy egyedül is bementem, és volt, hogy lelőttem egyet egyet, de az az elcseszett 5. bónusz sosem proccolt, pedig volt, hogy már ultijuk sem volt, hogy felszedjék a társat, de 1v4 nem túl mókás ha 20 fekvés mellett egyszer sem proccol.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák