Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz alibiman #48099 üzenetére

    Szerintem simán lag az egész, de lehet valami bug, esetleg tudják ezt bugoltatni.
    Nekem pl pont az ellenkező tapasztalat lett ma, kimentésemnél (a legjobb cuccos amit ki akartam vinni az egy Damascus volt) betámadnak hárman, fekszek, ahogy kell PvE Strikerben voltam (a lilás), na mondom végigpróbálom a szetteket, hogy mivel lenne érdemes menni, utoljára hagytam a Ragadozót, mind a 3 meglett vele, még manhunt kill is befigyelt, csuklottak szépen össze ahogy kell. Mint kiderült kis szaros dedósok voltak, az egyik ott kiabált a proxyban, nem értettem, mert nem emberi nyelven tolta.

    A másik (tényleg csak farmolni mentem be), jöttem mentem, amikor megláttam egy piros cuccot a földön, Ninja Bike, jó mondom új gazdád van, megyek tovább, éppen supply, egyszer csak hátulról elkezdenek lőni ezerrel, meg rugó lett valaki, a szokásos lilás PvE szett, mondom nincs mit veszíteni, fedezékbe mentem + Aljandro, és hadd szóljon, a gyereknek elproccolt az ultija (igaz az enyém is, de megfeküdt, de még odaadta ezeket is, nem értem miért megy bele valaki a harcba ha ilyen cuccai vannak, a nomád kesztyű a kifejezetten jó, magas TF + skill haste van rajta, a többit ugyan pörgetni kell:

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák