Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz arnikusz #48061 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy ha jól rémlik a leírás, hogy a saját csapatodban kell elől végezned...
    De nagyon nem hat meg, bár én is beraktam már egy második shotit a Striker karakterhez, de a főbb cél az 5000 pont már megvan, a többi meg amikor kedvem lesz hozzá.

    Tegnap volt egy jó sztori:
    Csak jöttem mentem DZ-ben, amikor egy kimentésnél 3v1-ben lenyomtak, nem aktiválódott az ultim, direkt nem mentem fedezékbe, hanem lőttem, mert mondom az egyiket megfektetem alig volt már élete, és úgyis lesz plusz életem, erre fel hirtelen ott feküdtem. feléledés utána jött egy fertőzöttségi, ahol kiszedtem a DZ4-5, és DZ3 alól a cuccokat, de nem vettem fel, mert mindenfelé ment a lövölde, később visszamentem a cuccokért, mondom lemegyek DZ1-be kimenteni (1 exo+8 láda), ott meg találkoztam egy csapattal, akik úgy gondolták, hogy nekik nagyobb szükségük van a cuccomra mint nekem, és hát DZ3-ig kergettek (akkor már nomádban voltam), és ott meg éppen folyt egy kimentés, odarohantam, felraktam a cuccot, a nyakamban meg ott lihegett a csapat rugó, de ekkor már legalább volt körülöttem néhány játékos, mint kiderült magyarok voltak, köztük az egyik a barátlistámról. Lelőttük közösen a rugókat, akik még visszajöttek vagy 2 körre, aztán behívtak a srácok, pont hárman voltak, és mentünk még egy 5-ös szintű manhuntot. A sportboltban volt az automata, és még annak előtte, amikor mások takarították a sportboltot, én is belelőttem a bossba, és abból esett egy CF Striker, amit már manhunt után vettem fel. Szóval pörgősre sikerült a nyugis farmolgatás...

    De ezt komolyan mondom nem értem, volt egy gyerek nomádban, konkrétan 6x éledt újra, és 7-jére tudtuk lelőni.
    Nekem jó, ha 1x proccol a 6. bónusz... :W Talán volt már párszor, hogy 2x is, nem hiszem el, hogy ez véletlen, és nincs valami vagy zsiványság, vagy valami ami alapján a szerver dönt, hogy mi legyen...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák