Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Raulblanco07 #22336 üzenetére

    Tiszta sor, csak sokan vannak, akikkel játszottam és pl van 252-es vagy 255-ös GS-e, kérdezem, hogy milyen szett, nem érti, mondom melyik szettet rakta össze, hát amelyiknél többet mutatott felül a szám. Volt olyan akinél 6 különböző, vagy maximum 2-es szett bónuszok éltek.
    Persze, hogy az ilyen játékosok el vannak veszve, megint olyan dolog, hogy volt akinek még az is új volt, hogy nem csak a fő értéket lehet újrarollolni a szetten, hanem a kisebbeket is.

    Nekem kb 15 sec, a 6-ból egy van olyan (mellény), aminél a két módosítót használja a taktikus is és a Sentry is, az összes többi saját.
    Nem beszélve arról, hogy jó fegyvert kifogni is nehéz, nekem van 4 amit használok, a G36, 1 204-es sniper a sentry-hez, egy elég jó SASG shotit, és egy 204-es sniper a taktikushoz, ami CD-t segít fejlövésre. Ezeket rakom át ha egyáltalán másik karakterrel is lenyomom a hetit, De leszoktam róla, hogy végignyomjam az összes karakterrel a hetiket (Falcon), max 2 karakteren szoktam megcsinálni, de pl a múlt héten csak az egyikkel.

    Nem is tartok magamnál pl SMG-t, mert nem vagyok vele előrébb. (A korábbi screen becsapós lehet, mert 2 kör UG után készült, és van benne egy csomó cucc, ami el lett adva, mert csak szemét). Azaz nem 50 cuccból kell kiválogatni amit éppen fel akarok venni, hanem cucconként 2-3-ból max.

    Olyan itemek, aminek már 2 értéke rossz, azt azonnal el is adom, előtte én is gyűjtögető halász vadász életmódot folytattam, de pont a múltkor adtam el vagy 60 zöld cuccot, de még a 3. és 4. karakternél még mindig van legalább 80 zöld cucc mind 268-as (striker, reclaimer, taktikus, végső megoldás, Alpha, Dead Eye)
    Kedvem nincs hozzá, hogy összerakjam őket. :((

    Ha úgy vesszük, akkor nekem 2 buildom van, "szeretnék" csinálni, vagy inkább kipróbálni egy strikert meg egy reclaimert, az Alpha is érdekelne, de szerintem az felejtős lesz, és a Dead Eye sem annyira érdekel már mint annak előtte. De pl tetszik az a karakter is, amit Recska és Sniper is összerakott, a reclaimer + 2 sárga cuccos a megfelelő tálentekkel. Szerintem ezek közül max a strikert fogom már megcsinálni.

    Ja van még egy karakter, ami 200 alatti DZ szettbe van beöltöztetve, azzal se voltam már egy hónapja DZ-ben. A jelenlegi karakterek fejlődése is megállt, max 1 cucc esik egy héten (ha egyáltalán) ami fejlődést jelent buildonként, nem mondom, hogy maxosak, és nem lehetne mit fejleszteni...

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák