Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz arnikusz #22324 üzenetére

    Az a tűzfegyver + stamina értéked még 37-el több is mint az enyém, ami nálam sokat dobhat az a megfelelő DPS tálentek szinte mindenhol (crit sebzés, crit esély, páncélsérülés, elitek sebzése), de ezen még mindig lehetne feljebb tornászni, mert van 13+12% életerő ölsékor, és ebből 1 a kesztyűn, ahelyett mehetne mondjuk az elitsebzés.
    Magam sem tudom mit lenne érdemes, az elvi max +17 tűzfegyver értéket jelentene, a módosítókkal (ha nagyobbat tudnék berakni, ennek máris a duplája jönne vissza.
    A kesztyűn is csak 699 tűzfegyver érték, ott is lehetne feljebb menni, vagy ha esne egy godroll térdvédő, akkor már lenne 25X-es kesztyűm, amin minden nagyon jó, vagyis sokkal jobb mint a jelenlegin, azt hiszem valami vadász hite, de akkor meg kellene egy térdvédő, hogy meglegyen az 5-ös bónusz sentry...

    ;) - The Power of the Light Side

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz arnikusz #22324 üzenetére

    Azért a pisztolytáska külön kategória, mivel mindhárom érték van rajta, így bármelyiket pörgeted, esetedben firearms, akkor 4 firearms változatot kapsz, abból könnyedén kijön egy nagy az első pár pörgetésből, míg ha egy bármi mást pörgetsz, ott nem csak firearmst kapsz hanem staminát és electronicsot is.

    Egyébként én is szoktam azt csinálni amit írt valaki, "átverni" a rendszert, hogy ha akármelyiket akarom nagyobbra pörgetni, az elsőben ha épp nem jött godroll, átváltom firearmsról staminára vagy electronicsra, hogy azt higyje azt akarok, és akkor bedobja a magas firearmsot :)
    Van jó pár így rollolt 750+-os cuccom, persze szerencse, de jobban esik erre fogni, átvertem a rendszert :)

Új hozzászólás Aktív témák