Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raulblanco07

    aktív tag

    válasz Anonymus23 #18583 üzenetére

    Mi is segítettünk tegnap pár roguenak, 4 manhuntos DZ 5-6-ban, supply után, kinyírtuk őket, a cuccaikat felküldtük helyettük, hogy ne kelljen ezzel fáradniuk, felküldés közben visszaértek, így segítettünk nekik gyorsutazni a checkpointba ammoért, tök rendes tőlünk.

    Aztán vissza DZ 1-2, mert már éjfél körül volt, egy rugó banda manhunt lett, menekült, de megspóroltuk nekik az 5 perc izgalmat gyorsan. Pont checkpoint előtt volt a harc, engem mondjuk leszedtek egy társammal együtt, mert elszórva mentünk, másik kettő csak később ért oda, de rögtön jöttem is ki, addigra a 4 manhuntból kettő elesett, másik kettő pedig pont előttem futott el, sticky alájuk, feküdtek is azonnal.

    Kijöttek mégegyszer, rugók lettek, volt ott egy másik banda, azok is rugók lettek, mi 4-en nem, szóval lelőttük mindkét bandát, legyen béke. Utána ment a trashtalk, Brownage bejátszotta nekik az ingame szövegeket amit a játék be szokott mondani, pl "hostile eliminated" stb, illetve a végén még kinyírtunk pár játékost stílusosan, open mic-el ingame be Darth Vader belépőzenéje és hadszóljon, az hatalmas :)

    Persze nap folyamán volt olyan hogy minket lőttek le, meghaltam vagy négyszer játékos ellen, de ez benne van mindig.

    [ Szerkesztve ]

  • Local

    csendes tag

    válasz Anonymus23 #18583 üzenetére

    Szia !

    Rosszfiúk jelzőt fogalmaztam akkor vagy legalább is nem a megfelelő szót használtam. Elnézést kérek, de az ok nélkül ott egyjátékos gyorsan szavasuk meg és nem ám egyedül
    , általában 1v3, de 1v4 a jellemző. Szerintetek ez fer ?

    Egy kicsit mintha a kisebbség szemszögéből látnám a dolgokat mint rugo.

    Szemtől szembe, egy az egy ellen nem kóser, de ha több az egy ellen az már fasza !

    Erről ennyit.

    [ Szerkesztve ]

    Localmester

Új hozzászólás Aktív témák