Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebestyen01

    őstag

    válasz .LnB #6031 üzenetére

    Kettőnk közül nem én hisztizik napi szinten higy jaj biztos szar lesz, aztán mutat valaki valamit és uhhh kurva jó lesz, majd jön megint egy hír és ahhoz biztos szar lesz... Szedd már össze magad ember, mutass már egy stagnáló hozzaallast a játékkal kapcsolatban, mert napi szinten még csak read only ba is zsibbaszto ezeket olvasni! Azonkívül mert benyaltad már más gammel, itt volt béta, töltsd is tetszett is akkor mit kivncsiskodsz, miért kell tultolni? Kijon játszol, jól érzed magad, függetlenül a contentektol! A múltkor 50 plusz küldetést számolt össze valaki az csak elég, vagy nincs élet a gépen kívül?
    Komolyan mondom agyfax!
    Ezenkívül mint látod nem csak nekem válik világossá hogy egyre több önjelölt Nostradamus temeti a gamet, nulla ralatassal, és semmi tudással! Mert hogy nem tud többet mint te vagy én, csak szar, mert szar , p2w lesz biztos, az senkit nem érdekel hogy nyilatkoztak nem lesz... De itt már mondhatni bármit a fejlesztocsapat úgy is mást látna bele a sok emberke aki most is farkast kiált.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák